З турботою про найменших жителів громади

Одним із пріоритетів у роботі міської влади є впровадження заходів з енергозбереження. Адже це дає можливість не лише економити бюджетні кошти, скоротити витрати на енергоносії, а, насамперед, створити комфортні умови для праці та навчання. Безперечно особлива увага зосереджена на навчальних закладах. І в цьому напрямку протягом літнього періоду зроблено чимало як в загальноосвітніх школах, так і в дошкільних установах.

На даний час проводиться комплексне утеплення будівель двох міських дитячих садочків: «Сонечко», куди щодня поспішають 160 діток, та «Малятко», який відвідують 80 дошкільнят. Енергозберігаючі заходи передбачають капітальний ремонт даху із заміною шиферної покрівлі на металочерепицю, утеплення стелі та стін дошкільних установ сучасними теплоізоляційними матеріалами, встановлення системи водовідведення.

Кошти на їх реалізацію надійшли з Державного фонду регіонального розвитку. Для того, аби отримати фінансову підтримку держави, відділом стратегічного планування та інвестиційного розвитку міської ради було підготовлено відповідні проекти з детальними розрахунками вартості всіх робіт. Також з міського бюджету було виділено 160 тис.грн. на придбання твердопаливного котла для дошкільного навчального закладу «Сонечко».

Всі зусилля, всі роботи, проектні напрацювання спрямовані на те, щоб в дитячих садочках  було тепло та затишно.

 

Leave a reply