За добу на Вінниччині лабораторно не підтверджено жодного нового випадку захворювання на Covid-19

Про це повідомив сьогодні у ході традиційного щоденного онлайн брифінгу в облдержадміністрації голова ОДА Владислав Скальський.
 
Посадовець зазначив, що, за інформацією Обласного Лабораторного центру, станом на сьогодні, на території області зареєстровано 161 підозру захворювання на коронавірусну інфекцію. У 77 випадках діагноз лабораторно не підтверджений. У 75 випадках виявлений коронавірус, в т.ч. у семи дітей (троє з м. Вінниця, троє з м. Гайсин та одна дитина з м. Чернівці).
 
Відтак, за останню добу ситуація не змінилась.
 
Керівник регіону зазначив, що всього на даний час в лабораторіях протестовано 1269 зразків матеріалів. В результаті досліджень, як я вже зазначав, у 75 осіб був виявлений коронавірус, а в 1194 випадках результати досліджень були негативні.
 
За його словами, на даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру наявні діагностичні тест-системи для дослідження матеріалів методом полімеразної – ланцюгової реакції на 3300 осіб.
 
Окрім того, Владислав Скальський повідомив, що в лікувальних закладах Вінниччини 524 стаціонарних ліжка першої хвилі, пристосованих для інфекційних хворих, 57 ліжок зайняті особами з підозрою на коронавірус, 175 ліжок зайняті всіма інфекційними хворими. Додатково ми маємо максимальну потужність в 1780 ліжок, які у разі потреби — збільшити їх кількість, — запевнив посадовець.
 
«Стан пацієнтів стабільний, від учорашнього дня змін немає. Бажаю кожному швидкого одужання!», — наголосив керівник регіону.
Leave a reply