За досвідом до Іллінецької громади

За досвідом до Іллінецької громади

Досвід Іллінецької громади у запровадженні європейських підходів у сфері поводження з твердими побутовими відходами цікавий для багатьох громад, тому дуже часто до нас приїздять представники з різних куточків України, щоб детальніше дізнатися про організацію цієї роботи у нас.

Так цього разу до нас завітала делегація Красненської громади Львівської області, на чолі з селищним головою Романом Фурдаком.

Наші колеги поспілкувалися з міським головою Володимиром Ящуком, першим заступником міського голови Олегом Дмитриком, з директором ПрАТ «Барський машзавод» Іллею Луком. Саме це підприємство будувало сміттєсортувальний комплекс в Іллінцях.

Делегація Красненської громади мала можливість побувати на сміттєсортувальному комплексі та ознайомились з особливостями обладнання та технологію переробки сміття, починаючи від пункту прийому відходів, які надходять до сортувального барабану, де відокремлюється органіка, після чого відбувається подальше сортування сміття та спрямування його під прес.

Зацікавила наших гостей і плитка, що виготовляється з поліетилену та піску, а в подальшому використовується для благоустрою міста та громади. Така плитка не боїться соляних розчинів, перепадів температур, а термін її придатності більший, ніж бетонної. А найголовніше, що її можна переробляти повторно.  

Leave a reply