За останній тиждень на території Іллінецької міської територіальної громади коронавірусну хворобу вперше підтверджено у 41 особи

За останній тиждень на території Іллінецької міської територіальної громади коронавірусну хворобу вперше підтверджено у 41 особи

Про це сьогодні, 21 лютого, повідомив головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради Олександр Бабушок на щотижневій оперативній нараді зі старостами, начальниками управлінь та відділів міської ради, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, яку провів міський голова Володимир Ящук.  

За словами Олександра Миколайовича, з 14 по 20 лютого медичними працівниками комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради відібрано 71 ПЛР-зразок та проведено 57 експрес-тестів (разом 128), з яких позитивний результат виявлено у 41 особи.

У 3 хворих діагностовано пневмонію, з них 1- внаслідок COVID-19.

Олександр Бабушок наголосив, що ситуація з поширенням коронавірусної хвороби стабілізувалася, спостерігається зменшення кількості хворих як серед дорослого, так і серед дитячого населення нашої громади.

Він відзначив, що з початку вакцинальної кампанії 15 927 жителів Іллінецької міської територіальної громади отримали принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19, ІІ дози – 9304 особи. Лише за минулий тиждень медичними працівниками комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради провакциновано 526 осіб, з них 166 – ІІ дозою, ще 50 осіб отримали бустерну дозу. Всього ж бустерною дозою вакциновано 401 житель нашої громади.

Заступник головного лікаря з медичної частини комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради Аліса Поцілуйко, в свою чергу додала, що пацієнти із COVID-19, яких зараз госпіталізують менш киснезалежні, ніж було під час хвилі коронавірусу, спричиненою штамом «Дельта».

Аліса Григорівна повідомила, що наразі в інфекційне відділення для лікування хворих з COVID-19 з ліжками інтенсивної терапії КНП «Іллінецька міська лікарня» міської ради госпіталізовано 24 хворих, з них 3 знаходяться на штучній вентиляції легень, серед госпіталізованих дітей немає. Нажаль, 2 людини померли. Це особи старше 80 років, які мали хронічні соматичні захворювання.

Leave a reply