Запрошуємо громадськість взяти участь у першому етапі конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»

Запрошуємо громадськість взяти участь у першому етапі конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»

Іллінецька міська рада запрошує громадськість взяти участь у першому етапі конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» і подати до Іллінецької міської ради ідеї  своїх проєктів.

  1. Подавати проєкти можуть фізичні особи віком від 18 років, які є громадянами України та проживають та/або зареєстровані у Іллінецькій міській територіальній громаді.
  2. Прийом проєктів у 2021 році проводиться з 15 жовтня по 15 листопада у паперовому вигляді відповідно до затвердженої Форми проєкту (Додаток 2). Проєкт попередньо має отримати підтримку не менше 25 осіб – громадян України віком від 18 років, які є жителями громади і підтримують проєкт шляхом підпису в Додатку до Форми проєкту.
  3. Відбіркова комісія, протягом 10 календарних днів з дня закінчення подання проєктів на І етап Конкурсу, здійснює перевірку проєктів на відповідність вимогам Конкурсу. Результати перевірки вносяться протокол і ці проєкти розміщуються на офіційному сайті громади та у соціальних мережах, з інформацією про проведення подальшого голосування.
  4. Голосування за проєкти відбувається з 25 листопада по 5 грудня 2021 року (15 днів).
  5. Автори проєктів самостійно організовують інформаційні заходи щодо власних проєктів з метою отримання якомога більшої підтримки жителів громади.
  6. Голосувати мають право жителі територіальної громади віком від 18 років.
  7. Одна людина може проголосувати один раз за один проєкт.
  8. Голосування за проєкти здійснюється шляхом заповнення бланку для голосування в пунктах голосування (Управління стратегічного планування та інве) і повідомляється жителям громади через публікації на сайті, дошках оголошень тощо.
  9. Результати голосування по кожному окремому проєкту підсумовуються і зазначаються у протоколі засідання Комісії. Проєкти, що набрали найбільшу кількість голосів жителів громади допускаються до участі у ІІ етапі Конкурсу.

За детальною інформацією звертатись до відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку Іллінецької міської ради.

Leave a reply