Засяяла головна новорічна ялинка Іллінецької міської територіальної громади

Засяяла головна новорічна ялинка Іллінецької міської територіальної громади
Сьогодні, 29 грудня, вічнозелена, висока та струнка новорічна красуня зібрала на Європейській площі жителів та гостей нашої громади, які з нетерпінням чекали на новорічне диво – запалення новорічних вогнів головної ялинки громади.
Розділили радість святкового дійства з іллінчанами народний депутат України Ірина Борзова та голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.
Вітаючи іллінчан з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, народний депутат України Ірина Борзова подякувала всім захисникам, які боронять нашу державу на сході України, адже завдячуючи їх мужності і героїзму ми маємо можливість жити й працювати.
Керівник області Сергій Борзов побажав усім жителям Іллінецької міської територіальної громади у новому 2022 році здійснення мрій, добра, благополуччя, миру та міцного здоров’я.
«Зичу усім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, добра, щастя, успіхів, родинного затишку, тепла, любові, миру, гарних та світлих свят», – сказав у своєму вітальному слові міський голова.
Також сьогодні народний депутат України Ірина Борзова вручили 15 діткам учасників АТО/ООС, дітям-сирот, дітям, які позбавлені батьківського піклування, дітям з багатодітних та малозабезпечених родин нашої громади, ті подарунки, про які кожен з них писав у своїх листах, напередодні під час зустрічі у Центрі активності громадян.
Всі діти, які брали участь у святковому концерті, та ті, які разом з батьками прийшли на свято, також отримали подарунки від народного депутата України Ірини Борзової.
Далі під гучні оплески всіх учасників святкового дійства та за наказом Діда Мороза новорічна красуня засяяла яскравими вогнями.
Гарний настрій усім присутнім на святі дарували вихованці Іллінецької дитячої музичної школи міської ради, Центру дитячої та юнацької творчості міської ради, працівники міського Будинку культури, творчі колективи та артисти нашого міста.
Іллінчани та гості міста також мали змогу сфотографуватися біля святкових фотозон, які підготували працівники комунального підприємства «Добробут» міської ради, відвідати передноворічний ярмарок та посмакувати стравами української кухні на морозі просто неба.
Leave a reply