Засяяли вогні головної новорічної ялинки нашої громади

«Це новорічних Іллінець поліття» під таким загадковим гаслом відбулось запалення вогнів головної новорічної ялинки нашої об’єднаної територіальної громади. Адже новорічні свята бувають лише раз на рік і приносять з собою віру в справжнє диво, радість з веселощами й подарунками.
А святковим дарунком для жителів та гостей нашого міста стала концертна програма, підготовлена Центром культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради. Не обійшлося і без різдвяно-новорічних привітань від головних героїв дійства – Снігуроньки та Діда Мороза. Завітали на свято Новий 2020 рік та 12 місяців.
Зі щирими вітаннями та найкращими побажаннями до іллінчан звернувся міський голова Володимир Ящук:
“Від депутатів та колективу міської ради, усіх старостатів, від себе особисто щиро вітаю вас з прийдешніми святами – Новим роком і Різдвом Христовим.
Дякую за вашу працю, підтримку усіх добрих починань, небайдужість і активну громадську позицію.
Висловлюю велику повагу й шану тим синам і дочкам України, які сьогодні на Сході захищають нашу землю. Саме завдячуючи їх мужності і героїзму ми маємо можливість жити й працювати.
Зичу усім міцного здоров’я, добра, щастя, успіхів, родинного затишку, тепла, любові, миру, гарних свят.
Переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо нових успіхів задля процвітання нашого міста, громади, всієї України”.
Під гучні оплески учасників святкового дійства та за наказом Діда Мороза ошатна зелена красуня засяяла новорічними вогнями.
Гарний настрій, драйв і відчуття свята дарували вихованці Іллінецької дитячої музичної школи, Центру дитячої та юнацької творчості, працівники міського Будинку культури, аматори самодіяльного мистецтва Сорокського, Павлівського, Якубівського, Пархомівського, Жорнищенського, Василівського, Борисівського закладів культури клубного типу.
Традиційно на площі працювала різдвяна ярмарка. А ще можна було придбати багато смачних страв та святкувати разом з друзями. Навіть дощова погода не змогла зіпсувати святковий настрій, бо Новий 2020 рік вже на порозі.

Leave a reply