Засяяли вогні головної новорічної ялинки

Вже стало традицією в нашому місті 28 грудня запалювати вогні на новорічній ялинці. Так і цьогоріч головну зимову красуню ошатно одягли у тисячі яскравих іграшок і вогників, котрі засяяли у вечірню пору на головній площі міста. На це свято завітали чимало гостей, жителів громади, зібралися майже усі містяни.
Розпочалося святкове дійство урочистою ходою Дідів Морозів та Снігуроньок з кожного старостату Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та міста Іллінці, казкових героїв, учасників колективів художньої творчості закладів культури клубного типу, музикантів муніципального оркестру та оркестру районного Будинку культури.
Із новорічними та різдвяними святами привітали іллінчан та гостей нашого краю голова Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Володимир Ящук, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко. Очільники району та міста побажали усім учасникам свята тепла, радості, здоров’я, здійснення найкращих сподівань, злагоди та миру в Україні.
Після новорічних привітань, під оплески присутніх, новорічна ялика засяяла яскравими вогнями. Діди Морози з Снігуроньками віншували присутніх, передаючи вітання з усіх куточків нашої громади. Аматори народного мистецтва та солісти районного Будинку культури дарували новорічні пісні, господині пригощали усіх запашним короваєм.
На завершення свята прозвучав всесвітньо відомий твір «Щедрик» М.Леонтовича у виконання муніципального духового оркестру під керівництвом В.Малєванчука. По завершенню присутні потішилися святковому салюту.
Упродовж святкового дійства працювала торгівля. Присутніх частували запашним закапартським вином, смачними стравами української національної кухні. Для діток працювали новорічні атракціони. Але найбільшу увагу привертала Різдвяна шопка – вефліємська повітка у котрій народився Ісус Христос. Виготовили Різдвяний вертеп, як і переважну більшість святкових новорічних ілюмінацій, котрі сяють у центрі міста, талановиті молоді іллінчани – Володимир Караваєв та Олександр Краєвський. Тож саме завдячуючи їх майстровитим рукам, старанням міської ради та праці робітників комунального підприємства “Добробут” наше місто таке красиве й яскраве в ці святкові дні.
Свято, котре організував комунальний заклад «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання Іллінецької міської ради» вдалося – сповнене щирих емоцій, тепла та гостинності, як і заведено в нас на Україні.

Leave a reply