[:ua]Засідання виконавчого комітету міської ради[:]

[:ua]

У понеділок, 21 січня, відбулось перше у цьому році  засідання виконавчого комітету  Іллінецької міської ради 8 скликання, на якому було розглянуто 14 питань.

Члени виконавчого комітету погодили  місця облаштування інформаційних  стендів для розміщення матеріалів  виборів  Президента України 31 березня 2019 року.  Інформувала з цього питання секретар міської  ради Наталія Чигрин.

Надали згоду на внесення  змін до місцевого бюджету   Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік, зокрема перерозподіл видатків по управлінню освіти міської ради та комунальному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради  з подальшим їх затвердження на сесії міської ради. Доповідала з цього питання начальник фінансового управління  міської ради Тетяна Івашківська.

Також були ухвалені рішення про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, на яких можуть відбувати стягнення особи,  визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт, та особи, засуджені до покарання у вигляді громадських робіт. Це, зокрема, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, роботи з благоустрою, прибирання та розчищення міських кладовищ,  розчищення та прибирання лісосмуг та парків, вирубка кущів та чагарників на території всіх населених пунктів Іллінецької міської об’єднаної   територіальної громади, за визначенням виду робіт комунальним    підприємством «Добробут» міської ради. Виступила з даного питання юрист міської ради Оксана Ковалець.

Як повідомила юрисконсульт міської ради Анастасія Столяр під час видачі довідок про склад сім’ї чи реєстрації місця проживання виявлено ряд адміністративних правопорушень, за що громадяни мають бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Члени виконкому погодили  накладення адміністративного стягнення  згідно з  списком, зачитаним   Анастасією Сергіївною.              

Відповідно до звернень жителів громади та фізичних осіб-підприємців було надано дозволи на виготовлення технічної документації на  водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення,   виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію будівель і споруд,  впорядкування адресного господарства, зріз дерев. Виступив з цих питань начальник відділу містобудування та архітектури міського голови Юрій Роїк.

Ще одне важливе питання, розглянуте на засіданні виконавчого комітету – про затвердження переліку суб’єктів господарювання, які здійснюють відпуск лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. На підставі укладених договорів між Іллінецькою міською радою, комунальним підприємством “Центр первинної медико-санітарної допомоги та суб’єктами господарювання (аптечними закладами) такі лікарські засоби можна буде придбати в аптеках комунального підприємства “Іллінціфарм” (м.Іллінці, вул.Вільшанська,48), споживчого товарства Гарант К (м.Іллінці, вул.Європейська, 15), ТОВ “Єврофарм-Вінниця” – аптека №3 (м.Іллінці, вул.Європейська,5), ПП “Конекс” – аптека №58 та №92 (м.Іллінці, вулиця Європейська 12 та 18).

[:]

Leave a reply