Заступник міського голови Людмила Трохимець привітала жінок - голів первинних ветеранських організацій з 8 Березня

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня заступник міського голови Людмила Трохимець привітала жінок – голів первинних ветеранських організацій Іллінецької міської організації ветеранів України зі святом і вручила подяки міського голови.

«Шановні жінки, від міського голови та депутатів міської ради хочу привітати вас зі святом 8 Березня. Ви маєте за плечами великий життєвий досвід. Ваша праця, сумлінне  та  відповідальне відношення до обраної справи, небайдужість, активна громадська позиція – це приклад для наслідування сучасній молоді та усім нам. Незважаючи на щоденні турботи, ви знаходите час аби допомагати іншим, вирішувати проблеми, які хвилюють сьогодні ветеранів війни та праці, берете активну участь у житті населених пунктів, у яких проживаєте. Тож, бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, невичерпної енергії, тепла, добра, родинного затишку, весняного настрою та успіхів у всіх починаннях», – сказала у вітальному слові  Людмила Трохимець.

До вітальних слів приєднався голова міської ветеранської організації Михайло Танасієнко.  Побажав добра, здоров’я, сімейного благополучя, миру та злагоди в Україні й вручив солодкі подарунки.

Жінки-ветерани подякували керівництву міської об’єднаної територіальної громади  за те, що не забувають, приділяють увагу та вітають.

 

Leave a reply