Заступник міського голови Людмила Трохимець відвідала стареньких у будинку для людей похилого віку

Найбільше щастя у житті зустріти старість у колі дружної родини, в оточені люблячих дітей та онуків. Та нерідко трапляється так, що людина залишається сам на сам зі старістю чи хворобою, не в силах обійти себе та вирішити навіть найпростіші побутові проблеми. Саме таких людей доля звела у  будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” у с.Павлівка. У кожного з них свій біль, своя життєва історія, які неможливо слухати без хвилювання.  Хтось після важкої хвороби залишився немічним, а діти далеко й не мають можливості доглянути батька чи маму, хтось через свою довірливість став безхатченком, когось просто зрадили найрідніші люди. Чимало мешканців будинку, зважаючи на свій поважний вік, вже потребують сторонньої підтримки, а потурбуватись про них нікому. Ось таких одиноких людей, про яких немає кому подбати, взяла під опіку міська рада та сплачує кошти за догляд за ними.

Усі, хто  побував у Віфанії, стверджують, що тут створено найкращі умови аби старенькі почувалися комфортно і затишно, про них добре дбають, працівники цього закладу турботливі та уважні. Однак більшість з мешканців цього будинку мріють хоча б ще раз побувати вдома і щоразу чекають гостей чи хоча б якоїсь вісточки від своїх рідних.

1 жовтня до них у гості завітала заступник міського голови Людмила Трохимець. Вона передала щирі слова вітань від міського голови Володимира Ящука з Днем ветерана, Міжнародним днем людей похилого віку, та побажання здоров’я, міцності духу, довгих років життя, а також солодощі та фрукти. Звичайно старенькі раділи подарункам, але найбільше вони були раді просто поспілкуватись, розповісти про себе, дізнатись новини з життя громади.

Leave a reply