[:ua]Підведено підсумки соціально-економічного розвитку Іллінецького району за минулий рік та окреслено пріоритети й завдання на 2019[:]

[:ua]

21 лютого відбулось розширене засідання підсумкової колегії Іллінецької райдержадміністрації, в якому взяли участь народний депутат України Руслан Демчак, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник.
Розпочалася колегія із перегляду відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!» про досягнення області у різних галузях.
У ході колегії було заслухано публічний звіт голови райдержадміністрації Андрія Лисака про соціально-економічний розвиток району в 2018 році та основні завдання на 2019 рік. 
Далі відбулось обговорення доповіді керівника району. З інформацією про проведену роботу та реалізовані у 2018 році інфраструктурні та соціальні проекти, плани на найближчу перспективу виступила заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець. Досягнення Іллінецької міської ОТГ та впроваджені заходи у рамках перспективного плану розвитку населених пунктів об’єднаної громади було презентовано у формі відеозвіту, який Людмила Михайлівна доповнила цифровими даними та фінансовими показниками.
Не менш ілюстративною була й презентація про плани та завдання на 2019 рік. Серед найбільш амбітних проектів – відкриття Борисівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, будівництво басейну у м.Іллінці та модульної спортивної зали у с.Жадани, створення новітнього освітнього простору на базі Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», капітальний ремонт приміщення та стадіону Дитячо-юнацької спортивної школи, завершення будівництва бігових доріжок. Продовжуватиметься реалізація проектів, що стосуються екологічної безпеки нашого регіону. Це послідовне впровадження політики стосовно цивілізованого поводження з твердими побутовими відходами, запровадження технологій первинної переробки відсортованих відходів. Реалізовуватимуться заходи, спрямовані на покращення інфраструктури – ремонт доріг, будівництво тротуарів, водогонів, ліній вуличного освітлення.
«Працюватимемо над тим, щоб для Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади 2019 став роком поступального збалансованого розвитку у відповідності до раніше затвердженої стратегії, в центрі якої наш житель, як первинний соціальний капітал. Одним словом основні завдання на 2019 рік – Стабільна економіка. Гарантований соціальний захист для жителів об’єднаної громади. Чисте навколишнє середовище. Розвиток інфраструктури» – завершила свій виступ Людмила Трохимець.
Підводячи підсумки засідання колегії заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник наголосив, що Вінницька область динамічно розвивається, розпочато та реалізовується багато важливих соціальних проектів. Будується більше 600 об’єктів, які забезпечать роботою жителів регіону. Децентралізація, в тому числі і бюджетна, – це одна із найуспішніших реформ. І позитивні зміни сповна відчувають жителі й Іллінецького району».
Звертаючись до учасників колегії, народний депутат України Руслан Демчак акцентував увагу присутніх на тому, що ті реформи, які відбуваються в нашій державі, зокрема й реформа децентралізації, розширення повноважень місцевих рад, передача фінансового ресурсу громадам дають реальні результати. Про це свідчать досягнення Іллінецької міської ОТГ, розвиток Дашівської селищної ОТГ, підсумки соціально-економічного розвитку району в цілому. «Надбання, які є в районі, об’єднаних територіальних громадах потрібно підтримувати та продовжувати працювати в цьому напрямку», – зауважив народний депутат.

[:]

Leave a reply