[:ua]Заступник міського голови Людмила Трохимець привітала жінок-ветеранів праці зі святом 8 Березня[:]

[:ua]

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець привітала жінок – голів первинних ветеранських організацій міської організації ветеранів, вручила їм подяки міського голови, квіти й подарунки. Переважна більшість із них нині – на заслуженому відпочинку, однак вони не стоять осторонь тих подій, які відбуваються в громаді, опікуються проблемами ветеранів, є активними учасниками ветеранського руху.
“Мені дуже приємно вітати вас з цим чудовим, світлим святом. Адже життя кожної з присутніх тут жінок – приклад невтомної праці, турботи про своїх рідних, дітей, онуків та про наше місто. Хочу подякувати за все те, що ви зробили і за все те, що ви продовжуєте робити, за вашу активну громадську позицію. В першу чергу хочу побажати вам міцного здоров’я, добра, благополуччя, родинного затишку, весняного настрою”, – сказала у вітальному слові Людмила Михайлівна.
До привітань приєднався голова міської організації ветеранів Михайло Прокопович Танасієнко.
Жінки-ветерани подякували керівництву міської об’єднаної громади за підтримку ветеранської організації, те що не забувають, приділяють увагу та вітають. Побажали добра, здоров’я, сімейного благополучя та успіхів в усіх починаннях.

[:]

Leave a reply