Заступник міського голови Людмила Трохимець привітала представників міської організації ветеранів з Днем ветерана

Сьогодні відбулась звітно-виборна конференція Іллінецької міської організації ветеранів України. На запрошення голови міської організації ветеранів Михайла Танасієнка участь у конференції взяла заступник міського голови Людмила Трохимець.
Першим питанням делегати конференції заслухали звіт голови міської організації ветеранів Михайла Танасієнка за період роботи з 2015 року по 2019 рік. Михайло Прокопович розповів, що до складу міської ветеранської організації входить 12 первинних організацій та нараховує понад 200 чоловік. Керівними органами організації є рада та президія, обрано голову, заступника, відповідального секретаря та голову ревізійної комісії. За 2015-2019 роки проведено 8 засідань ради і 10 засідань президії. Більшість питань вирішується колегіально.
Одним із основних напрямків роботи ветеранської організації є соціальний захист ветеранів. Виділяються кошти на лікування, вишукуються можливості для надання допомоги у вигляді продуктових наборів, організовуються привітання ювілярів, надається підтримка родинам, коли ветерани відходять у вічність, вирішується багато інших питань, які хвилюють сьогодні цю категорію населення. Як зауважив голова міської організації ветеранів, ніхто з керівників підприємств, організацій, установ, де працювали ветерани, не відмовив у допомозі.
Активно працює ветеранська організація у напрямку патріотичного виховання молоді. З цією метою обладнано кімнату патріотичного виховання, до речі, єдину в районах області. З жовтня 2015 року по даний час на екскурсіях в кімнаті патріотичного виховання побувало понад 2,6 тис.чол, переважно учнівська та студентська молодь. Проведено понад 62 уроки мужності, діє кінозал документальних фільмів про героїчні періоди в історії нашого народу.
Не забувають ветерани й про культурний відпочинок, без них не обходиться жоден масовий захід. Багато з ветеранів є активними учасниками художньої самодіяльності.
Михайло Прокопович від усього загалу висловив слова вдячності міській владі, фізичним особам-підприємцям, громадським організаціям за фінансову підтримку та допомогу.
До слова було запрошено заступника міського голови з гуманітарних питань Людмилу Трохимець. Людмила Михайлівна подякувала голові ветеранської організації за тісну співпрацю, сумлінну працю та вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, усім ветеранам – за трудовий неспокій, добрі справи і активну життєву позицію. Вона також зазначила, що між ветеранською організацією й міською владою склалися конструктивні взаємини, в основі яких покладено принципи взаєморозуміння та відповідальності.
Оскільки захід відбувався напередодні Дня людей похилого віку та Дня ветерана, заступник міського голови привітала усіх присутніх з прийдешнім святом, побажала міцного здоров’я, сімейної злагоди й тепла, підтримки і розуміння від найрідніших людей, довгих років життя. Людмила Михайлівна виконала ще одну важливу місію, вручила подяки міського голова та пам’ятні подарунки активістам міської організації ветеранів.
Відповідно до рішення ради та президії найбільш активних і відповідальних її представників також було відзначено подяками міської організації ветеранів України. В урочистій атмосфері Михайло Танасієнко вручив членські квитки тим людям, які нещодавно увійшли до складу міської ветеранської організації. Подяки міської організації ветеранів за багаторічну співпрацю у напрямку військово-патріотичного виховання дітей та молоді отримали колективи міської мультимедійної бібліотеки, Іллінецького державного аграрного коледжу, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
У ході подальшої роботи конференції було заслухано звіт голови ревізійної комісії Людмили Мороз про використання коштів, обрано раду, голову міської організації ветеранів та його заступників, президію та відповідального секретаря, визначено делегатів на звітно-виборну конференцію районної організації ветеранів України. Одноголосно головою міської організації ветеранів на наступні чотири роки обрано чинного керівника Михайла Прокоповича Танасієнка.

Leave a reply