Заступник міського голови привітала з Днем партизанської слави колишню партизанку Естер Борисовську

Заступник міського голови Людмила Трохимець, начальник організаційно-юридичного відділу апарату виконавчого комітету міської ради Оксана Тищик відвідали ветерана Другої світової війни, жительку м.Іллінці, Борисовську Естер Вольківну. Як не прикро, але літа беруть своє, й Естер Вольківна єдина учасниця підпільно-партизанського руху на Іллінеччині.

Від міського голови Людмила Михайлівна привітала Естер Вольківну з Днем партизанської слави, побажала міцного здоров’я, активного довголіття, щасливих років життя у колі рідних, вручила квіти та пам’ятний подарунок. Заступник міського голови наголосила, що героїзм і мужність, проявлені нашими ветеранами в роки Другої світової війни, відданість Батьківщині, їх досвід і патріотизм є сьогодні прикладом для молодого  покоління.

Естер Вольківна  з  радістю зустріла гостей, адже для неї День партизанської слави – справжнє свято, а за станом здоров’я взяти участь в урочистих заходах вона вже не може.

«Мені надзвичайно приємно, що ви не забуваєте про мене, особливо радує, що вже наші діти та внуки пам’ятають про страшні й важкі сторінки нашої історії», — поділилася враженнями бабуся.

 

Leave a reply