Заступник міського голови Людмила Трохимець відвідала будинок для людей похилого віку «Віфанія»

Заступник міського голови Людмила Трохимець відвідала будинок для людей похилого віку «Віфанія»

У Міжнародний день людей похилого віку заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець відвідала будинок для людей похилого віку Благодійної організації «Благодійний фонд «Віфанія» у с. Павлівка.

Такі зустрічі є доброю традицією, яку з нетерпінням та особливою теплотою чекають мешканці «Віфанії» –  люди похилого віку, одинокі немічні, в яких немає нікого з рідних, для яких такі прості хвилини спілкування – справжнє свято.

Особливістю цього закладу є те, що тут панує по справжньому домашня атмосфера, а старенькі та немічні люди оточені турботою, увагою та піклуванням.

Людмила Михайлівна від імені міського голови Володимира Ящука привітала мешканців будинку з Днем людей похилого віку та побажала їм міцного здоров’я, міцності духу, довгих років життя, а також передала продуктовий набір та солодощі до чаю.

Колективу закладу та його керівникові Олександру Гончару Людмила Трохимець висловила слова щирої вдячності за людське ставлення до своїх підопічних, постійне піклування про чужий біль та здоров’я.

Leave a reply