Заступник міського голови побувала у будинку для людей похилого віку “ВІФАНІЯ”

1 жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку та День ветерана. Аби засвідчити повагу літнім людям, у цей день заступник міського голови Людмила Трохимець побувала у будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” у с.Павлівка. Мешканці будинку, зважаючи на свій поважний вік, чи важкі хвороби, потребують сторонньої підтримки, а потурбуватись про них нікому. Ось таких одиноких людей, які залишились сам на сам зі своїми проблемами чи хворобами, взяла під опіку міська рада та сплачує кошти за догляд за ними.
Людмила Михайлівна поспілкувалась зі старенькими, привітала зі святом, вручила гостинці, побажала міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі завжди молодими, бадьорими. Вона подякувала директорові закладу Олександру Гончару та всім працівникам за турботу про їх підопічних.
Сьогодні у Віфанії проживає 30 людей. Кожен, хто тут побував вражений, адже ця установа зовсім не схожа на звичний усім нам будинок престарілих. Усе тут дихає затишком і красою. Від впорядкованого подвір’я з вишуканим ландшафтним дизайном, затишного холу з каміном, де пенсіонери вечорами збираються поспілкуватися, пограти у шахи чи доміно, облаштованих усім необхідним навіть для лежачих немічних людей кімнат, в яких проживає по 2-3 людини, триразового домашнього харчування. А головне тут панує турбота та повага до старості. Директор і працівники роблять усе можливе, аби створити у закладі домашній затишок і комфорт, полегшити страждання, розрадити, допомогти та підтримати кожного, хто тут проживає.
Мешканці Віфанії подякували за вітання, увагу та висловили бажання зустрічатися частіше. Вони раді кожному відвідувачу й завжди чекають на гостей, цікавляться новинами, життям громади, того села чи міста, де проживали.

 

Leave a reply