Заступники міського голови та начальники управлінь міської ради взяли участь у засіданні колегії Вінницької обласної державної адміністрації

Заступники міського голови та начальники управлінь міської ради взяли участь у засіданні колегії Вінницької обласної державної адміністрації
Сьогодні, 4 листопада 2021 року, відбулось засідання колегії Вінницької обласної державної адміністрації “Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2021 року” в змішаному онлайн та офлайн форматі.
Участь у засіданні колегії в онлайн-включенні взяли перший заступник міського голови Олег Дмитрик, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Сігнаєвський та начальники управлінь Іллінецької міської ради.
Провів засідання Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов. Звертаючись до присутніх, керівник регіону зазначив, що підсумовуючи результати соціально-економічного розвитку Вінниччини за дев’ять місяців поточного року, важливо здійснити об’єктивну оцінку діяльності ОДА.
«Хочемо ми цього чи ні – це оцінка нашої роботи за 2021 рік. І мені, як голові облдержадміністрації, Офіс Президента теж ставить оцінку за роботу. За нашу спільну роботу. За тим, що ви робите, стоїть мій підпис. А значить – це моя відповідальність як представника Президента України в області. Згоден, не все залежить від нас. Хотілося б, аби певні показники були кращими. Дякую усім працівникам облдержадміністрації, структурних підрозділів, представникам центральних органів виконавчої влади. Попри все, ви робите велику роботу», – наголосив Сергій Борзов.
Заступник Голови ОДА Сергій Здітовецький ознайомив присутніх зі станом справ в агропромисловому комплексі Вінниччини.
Про реалізацію прав дитини на сімейне виховання у контексті завдань, визначених тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради України, розповіла начальник Служби у справах дітей ОДА Тетяна Дорош.
Директор Департаменту гуманітарного розвитку ОДА Олександр Мельник прозвітував про стан використання державних субвенцій галузі освіти.
Ключовим стало обговорення доповіді начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Миколи Суржикова щодо виконання місцевих бюджетів за 9 місяців поточного року, перспектив та шляхів вирішення поставлених на 2021 рік цілей.
Окрім того, в ході засідання колегії заслухано доповідь начальника Управління Північного офісу Державної аудиторської служби у Вінницькій області Олени Вахновської про контроль за станом фінансово-бюджетної дисципліни у Вінницькій області протягом звітного періоду.
Про початок опалювального сезону 2021 -2022 років у Вінницькій області та його проходження інформувала присутніх начальник Управління розвитку територій та інфраструктури обласної державної адміністрації Марія Зонова.
Про створення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони, зокрема, у складі центрів безпеки, доповів перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Вінницькій області Олег Андрущенко.
У ході колегії Голова ОДА Сергій Борзов та Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручили державні відзнаки кращим представникам Вінниччини за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.
Підбиваючи підсумки засідання колегії, Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов окреслив першочергові завдання, що стоять перед обласною державною адміністрацією в контексті соціально-економічного розвитку Вінниччини.
«Працюємо далі. Ми повинні завершити бюджетний рік успішно, наповнюючи бюджети різних рівнів», – резюмував керівник області.
Leave a reply