Затверджено бюджет та програму соціально-економічного розвитку на 2019 рік

Іллінецька міська рада прийняла бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Рішення було ухвалено у п’ятницю, 14 грудня, на засіданні 41 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання, яке провів міський голова Володимир Ящук. Презентувала головний фінансовий документ громади начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська. Вона зауважила, що затверджений бюджет повністю збалансований за доходами та видатками й забезпечить функціонування усіх життєво важливих сфер. Прогнозований обсяг головного фінансового документа становить 171,6 млн грн. 
Ще одним важливим питанням порядку денного стало затвердження Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Виступив з даного питання перший заступник міського голови Олег Дмитрик. Спочатку Олег Вікторович проінформував депутатів міської ради про виконання відповідної програми у цьому році та про ті проекти, які було реалізовано в рамках визначених програмою завдань. Далі він зупинився на основних прогнозованих показниках та пріоритетах економічного і соціального розвитку об’єднаної громади на 2019 рік.
Варто зауважити, що обидва ці документи було детально розглянуто та обговорено на засіданнях виконавчого комітету міської ради та депутатських комісій. То ж рішення про їх затвердження депутати ухвалили одноголосно.
Народні обранці погодили внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, що дасть можливість успішно завершити цей бюджетний рік. Окрім того, відповідно до клопотання головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Іллінецька центральна районна лікарня» районної ради Миколи Масленчука, з міського бюджету було виділено 250 тисяч гривень субвенції районному бюджету на виплату заробітної плати медичним працівникам ЦРЛ.
У цей день депутати розглянув ще ряд питань. Зокрема було затверджено Програму зайнятості населення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та Програму відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг на 2019 рік комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області. Економічні реалії вимагають підняти тарифи за вивіз сміття, то ж відповідно до даного рішення міська рада відшкодовуватиме КП «Добробут» міської ради 10 грн за кожного жителя домогосподарств. 15 гривень сплачуватимуть користувачі послуг.
Також було остаточно ухвалено рішення про встановлення на території Іллінецької міської ОТГ заборони на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) з 22:00 до 8:00 години та прийнято рішення про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Іллінецької міської ради у 2019 році, яким визначено перелік категорій дітей, що будуть забезпечені пільговим чи безкоштовним харчуванням за рахунок коштів місцевого бюджету.
13 питань, що були розглянуті на сесії, стосувалися земельних відносин.
Загалом усі присутні на сесії депутати підтримали всі проекти рішень. Адже вони були детально опрацьовані постійними комісіями міської ради. 
На завершення сесії міський голова Володимир Ящук подякував депутатам міської ради за співпрацю та підтримку.
«Я дякую депутатському корпусу за спільну плідну роботу, за те, що ми зустрічатимемо новий рік з бюджетом і соціально важливими програмами, – наголосив Володимир Миколайович. – Розроблений документ про бюджет об’єднаної громади, за яким ми житимемо весь наступний рік, є збалансованим та реальним до виконання».
Володимир Миколайович виконав ще одну гарну місію. З нагоди свята Дня місцевого самоврядування, котре відзначалось напередодні 7 грудня, вручив депутатові міської ради Олександру Шапочуку грамоту міської ради та пам’ятний подарунок. Привітав міський голова усіх присутніх з прийдешніми святами – Новим Роком та Різдвом Христовим, побажав миру, злагоди, родинного щастя та достатку.

Leave a reply