Затверджено Програму соціально - економічного розвитку та бюджет об'єднаної громади на наступний рік

Сьогодні відбулося пленарне засідання 55 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якому взяли 22 депутати із 26 народних обранців. На сесії було прийнято бюджет Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та затверджено Програму соціально – економічного розвитку на наступний рік.
Ухваленню цих двох важливих для громади рішень передував детальний розгляд та обговорення проєктів бюджету та Програми соціально – економічного розвитку у постійних комісіях, завдяки чому депутати виявили одностайність у своєму волевиявленні. Інформували з даних питань начальник фінансового управління міської ради Тетяна Івашківська та перший заступник міського голови Олег Дмитрик.
Зокрема Тетяна Миколаївна проінформувала депутатів, що бюджет Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік є збалансованим за доходами й видатками. Обсяг доходів загального і спеціального фондів прогнозується у сумі 186 млн 376 тисяч гривень, з них власні надходження прогнозовано становитимуть 140 млн 386 тисяч гривень, а трансферти – 46 млн гривень. Оборотний залишок бюджетних коштів становитиме 50 тис гривень, резервний фонд – 200 тис гривень.
Ще одним із важливих питань стало затвердження Стратегії сталого розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на період 2020-2027 рр. У цій програмі зроблено детальний соціально-економічний аналіз за останні три роки, на його основі визначено пріоритетні цілі та завдання на середньострокову перспективу, серед яких розвиток економічного потенціалу об’єднаної громади, розвиток інфраструктури та підвищення безпеки життєдіяльності населення громади, якісні та доступні освітні, медичні, соціальні й адміністративні послуги. Також у Стратегії представлений каталог технічних завдань на проєкти, які планується реалізувати в кожному старостаті.
Як наголосив перший заступник міського голови Олег Дмитрик, котрий презентував Стратегію розвитку Іллінецької міської ОТГ, наявність такого документа робить нашу громаду більш привабливою для потенційних інвесторів, конкурентоспроможною та дає розуміння подальшої перспективи розвитку.
Загалом на засіданні сесії було розглянуто 51 питання. Затверджено ряд інших Програм на 2020 рік, внесено зміни до нині діючих, розглянуто низку земельних питань,
На завершення сесії міський голова Володимир Ящук подякував депутатам за злагоджену, конструктивну роботу, що дало можливість реалізувати багато важливих проектів, спрямованих на покращення життя іллінчан, та  привітав присутніх із прийдешніми святами Нового року й Різдва Христового.

 

Leave a reply