Затверджено ставки місцевих податків і зборів

Сьогодні відбулась 61 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання, участь у якій взяли 14 депутатів міської ради. Народні обранці розглянули питання про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку, податку на майно та туристичного збору на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. Відповідно до ухвалених депутатами рішень ставки місцевих податків і зборів не змінюються, за винятком податку на майно в частині житлової нерухомості, по якому ставка зменшена з 0,5 до 0,3% відсотка від мінімальної заробітної плати. Інформувала з цього питання начальник бюджетного відділу фінансового управління Валентина Лясковська.
З питань «Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та «Про передачу коштів між бюджетами у 2020 році» виступила начальник фінансового управління Тетяна Івашківська. Депутати погодили внесення змін до бюджету та передачу коштів між бюджетами, що дасть можливість реалізувати важливі для громади проєкти. Ухвалено рішення кошти, виділені у березні на закупівлю кислородного концентратора та насоса шприцевого, переспрямувати на придбання медичного обладнання ІФА для проведення тестування на СOVID-19 працівників закладів охорони здоров’я та жителів громади.
Надано згоду на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади спеціалізованих легкових автомобілів Renault Duster, які придбані за кошти державної субвенції на розвиток сільської медицини первинного рівня у співфінансуванні з бюджету міської ОТГ. Обслуговуватимуть спеціалізовані автомобілі Сороцьку та Жорницьку амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Ознайомила присутніх з інформацією з даного питання юрист міської ради Оксана Ковалець.
Враховуючи думку громадськості та розпорядження Іллінецького міського голови від 12.06.2020 №54/03-04, депутати повторно розглянули рішення 60 сесії міської ради 8 скликання від 12 червня 2020 року №1346 «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради» та №1365 «Про продаж земельної ділянки, що розташована в м. Іллінці по вул. Садова» та визнали їх такими, що втратили чинність. Виступив з цих питань начальник відділу земельних ресурсів, агропромислового розвитку та екології міської ради Володимир Сліпчик.
Також на сесійному засіданні було представлено проєкт символіки Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2», який презентувала директор навчального закладу Раїса Гобеляк.
Варто зауважити, що усі питання порядку денного попередньо розглядались на засіданнях постійних депутатських комісій.

 
Leave a reply