Завдяки спецфонду «СтопВірус» медикам Центру первинної медико-санітарної допомоги було передано засоби індивідуального захисту

13 травня комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради від  спецфонду «СтопВірус» було передано більше 500 захисних медичних масок, 40  респіраторів, пластикові маски, одноразові комбінезони, високі бахіли, швидкісні тест-системи, антисептик та дезінфікуючий засіб.

Завдяки спецфонду «СтопВірус», допомозі бізнесу та небайдужих людей, вдалося закупити чимало засобів від COVID-19 для захисту для наших медиків. Сьогодні – це одне із найважливіших завдань. Така допомога постійно формується представниками нашого фонду і відправляється на райони Вінниччини за підтримки бізнесу, небайдужих вінничан.  – розповів голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський.

Це дуже потрібна допомога, – наголосив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Бабушок. – Сімейні лікарі та медсестри, перші, до кого звертаються хворі у разі гострих респіраторних захворювань. У ситуації загрози поширення COVID-19, засоби індивідуального захисту для медиків, це те ж саме, що бронежилети для наших військових, які захищають Україну.  

Leave a reply