Завершився кінцевий етап голосування за проєкти громадського бюджету

Завершився кінцевий етап голосування за проєкти громадського бюджету

Сьогодні 8.12.2021 відбулось 5-те  засідання Координаційної ради, на якому був затверджений остаточний перелік проєктів-переможців громадського бюджету, які планується реалізувати у різних куточках нашої громади у 2022 році.

На засіданні секретар ради Тетяна Герман доповіла про завершення голосування і подякувала авторам проєктів та мешканцям громади, які проявили активність у написанні проєктних заявок та голосуванні. Так як конкурс громадського бюджету проводився вперше і всі проєкти є цікавими та дуже актуальними для громади, Координаційна рада після погодження усіх деталей з авторами прийняла рішення визнати переможцями усі 12 проєктів, які отримали голоси. При цьому, щоб зберегти принцип конкурсного відбору, рада вирішила всі бюджети проєктів зменшити з різним відсотком. Найбільше фінансування в межах громадського бюджету отримають 6  проєктів, що набрали найбільшу кількість голосів. Це проєкти «Сучасним дітям – сучасне освітнє середовище.» (Жаданівська ЗОШ), «Мультимедійний простір «Art- Мind» (ЗОШ № 3 м. Іллінці), «Травма. Стосується кожного», «Здорове серце» (Іллінецька міська лікарня), «Дитячий майданчик у селі Жорнище» та «Діти – наше майбутнє» (облаштування дитячого майданчика у парку м. Іллінці). Решта отримають фінансування у меншому обсязі, але найголовніше те, що всі ідеї, які цього року подали наші громадяни, будуть реалізовані у наступному році.

Щоб дізнатись більше про проєкти-переможці громадського бюджету, а також про те, як подати свою ідею для реалізації в громаді, переходьте за посиланням на сайт громади, в розділ «Більше» «Громадський бюджет».

 

Leave a reply