Завтра в Іллінецькій міській територіальній громаді проходитиме командно-штабне тренування

Завтра в Іллінецькій міській територіальній громаді проходитиме командно-штабне тренування

.12 жовтня 2021 року в Іллінецькій міській територіальній громаді проводиться командно-штабне тренування на тему:

 «Дії органів управління Іллінецької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в складних умовах осінньо-зимового періоду 2021-22 року».

У тренуванні беруть участь керівні органи цивільного захисту Іллінецької міської територіальної громади, керівники міських  спеціалізованих служб цивільного захисту.

У ході тренування відпрацьовуються питання:

  1. Приведення органів управління Іллінецької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у готовність до дій та доведення початкової обстановки.
  2. Оцінка обстановки, що склалася по тренуванню, проведення необхідних розрахунків, уточнення складу сил і засобів та відпрацювання пропозицій в рішення Іллінецького міського голови.
  3. Заслуховування представників міських спеціалізованих служб цивільного захисту щодо обстановки, проведених розрахунків та пропозицій в рішення.
  4. Прийняття рішення Іллінецького міського голови на проведення першочергових заходів щодо захисту населення і територій в складних умовах осінньо-зимового періоду.
Leave a reply