Жителі Іллінецької громади можуть отримати адміністративні послуги вдома!

Жителі Іллінецької громади можуть отримати адміністративні послуги вдома!

Завдяки співпраці зі швейцарсько-українською Програмою EGAP Іллінецька міська рада отримала спеціальне обладнання – «Мобільний кейс», яке дозволяє надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть прийти до ЦНАПу. За минулий рік було надано 39 таких послуг на дому.

Хто може скористатись цією послугою?

  • жителі громади, старші вісімдесяти років;
  • люди з інвалідністю І та ІІ групи, діти з особливими потребами;
  • громадяни, що перебувають на лікуванні в реанімаційному відділенні лікарні та/або не мають можливості самостійно пересуватись ;
  • громадяни, що перебувають вдома після травм або внаслідок іншого захворювання та не мають можливості самостійно пересуватися (при пред’явленні документів, що підтверджують даний факт);
  • Герої України.

Як скористатися послугою?

Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається, як в телефонному режимі так і особисто до Центру надання адміністративних послуг за адресою: (місто Іллінці, вулиця Соборна, 22). Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.

Крок 2. Працівник ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги. Виїзд здійснюється на протязі семи днів після оформлення заявки на виїзне обслуговування.

Крок 3. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу. Можливість отримати послуги ЦНАП удома діятиме на постійній основі.

Якщо ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу, і вони належать до цих категорій, звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг. Не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити кращим життя людей!

Графік роботи ЦНАП:

З понеділка по четвер з 8:00 до 17:00;

П’ятниця з 8:00 до 16:45;

Обідня перерва з 12:00 до 12:45.

Субота, неділя – вихідний;

Телефон для отримання консультацій (04345) 2-23-13.

Програму «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) впроваджують Фонд Східна Європа та Фонд Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.

Leave a reply