Жительку нашої громади привітали з 90-річним ювілеєм

Жительку нашої громади привітали з 90-річним ювілеєм

15 червня 2021 року свій поважний ювілей святкувала Галина Харитонівна Посполітак, жителька міста Іллінці.

У такий чудовий день привітати іменинницю завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Наталія Чигрин.

«Від міського голови Володимира Ящука хочу привітати Вас зі славним ювілеєм. Сердечно вдячні Вам, Галино Харитонівно, за невтомну працю, за життєву стійкість та мудрість.  Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. Нехай не полишають Вас сила, бадьорість та радість життя», – сказала у вітальному слові Людмила Трохимець.

Іменинниця з гарним настроєм зустрічала гостей та дякувала за привітання.

Народилася Галина Харитонівна у 1931 році у Паріївці, в багатодітній родині.

В жит­ті, як на дов­гій ни­ві, довело­ся пе­ре­жи­ти їй і ро­ки го­ло­ду, важкі роки війни, піс­ля­во­єн­ну від­бу­до­ву. Закінчивши Гуменську сільськогосподарську школу тваринництва Галина Харитонівна була направлена зоотехніком у Барський район.

У 1977 році ювілярка разом з сім’єю перебралася до Іллінців і почала працювати в Іллінецькій лабораторії ветеринарної медицини, лаборантом. Має понад 40 років трудового стажу.

Разом з чоловіком народили та виховали доньку, має 2 онуків, дочекалася правнука.

Вона завжди була сумлінним працівником, доброю, щирою та небайдужою людиною.

Галина Харитонівна й зараз, не зважаючи на свій поважний вік залишається великою трудівницею, й досі порається по господарству, любить працювати на землі.

Leave a reply