Зі столітнім ювілеєм вітали жительку села Жорнище Лідію Сінькову

Столітній ювілей нещодавно відзначила жителька с.Жорнище Лідія Іванівна Сінькова. Нелегкі випробування випали на долю цієї простої сільської жінки, але не втратила вона любов до життя, доброзичливість і надзвичайну працелюбність, завдяки чому стала взірцем для своїх рідних та сусідів. У страшні 1932-1933 роки єдина з великої багатодітної родини вижила, втратила чоловіка у Другій світовій війні та все життя важко пропрацювала на колгоспному полі у рільничій бригаді. Не боялась ніякої роботи й вдома, однак літа беруть своє, то ж тепер вже донька й онучка опікуються старенькою.
Вітали Лідію Іванівну зі сторіччям не лише рідні, а й представники міської та сільської влади – заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, в.о. старости Жорнищенського старостинського округу Оксана Письменна, директор ПАТ Жорнище Михайло Онуфрійчук. Вручили довгожительці коровай, вітальну адресу, пам’ятні подарунки та квіти. Побажали родинної злагоди й затишку, любові від найдорожчих людей, а усім рідним Лідії Іванівни – у здоров’ї та при силі дожити, як і ювілярка, до ста років. 
Бабуся розчулено дякувала за теплі слова і подарунки, сердечно зичила кожному з присутніх гостей міцного здоров’я та добра. Ювілярка відкрила секрети довголіття, серед яких – жодної хвилини без роботи, поміркованість у їжі та скромність у побуті.

Leave a reply