Змінився склад депутатів Іллінецької міської ради

Сьогодні відбулась 57 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання. На початку сесії з інформацією виступив голова Іллінецької міської виборчої комісії Вінницької області Олег Бондаренко, який повідомив, що у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата Іллінецької міської ради Василя Пиндуса, який став депутатом Вінницької обласної ради від політичної партії “БПП “Солідарність” (Європейська Солідарність), відповідно до нормативних актів 27 січня 2020 року було скликано засідання Іллінецької міської виборчої комісії, на якому було розглянуто документи та прийнято відповідне рішення і постанову про реєстрацію депутатом Іллінецької міської ради за списком цієї політичної партії Гулеватенко Наталі Степанівни. Олег Георгійович вручив Наталі Степанівні посвідчення депутата Іллінецької міської ради. Міський голова Володимир Ящук від усіх присутніх привітав з цією подією та побажав успіхів. Варто зауважити, що Гулеватенко Наталя була депутатом міської ради попереднього 7 скликання.
Далі засідання сесії проходило згідно із затвердженим порядком денним. Депутати затвердили звіт про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, погодили внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на цей рік,
передачу коштів між бюджетами, внесення змін до міської Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки. Виступила з даних питань начальник фінансового управління Тетяна Івашківська.
Також було заслухано інформацію про виконання за 2019 рік Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки , Програми соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, Програми «Питна вода по Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки». Доповідала з даних питань начальник фінансово-економічного відділу міської ради Наталія Загородських.
Затверджено ряд проєктів для участі у XVIІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад, що дасть можливість залучити додаткові кошти у бюджет громади, зокрема, проєкт «Жива пам’ять»; «Астротуризм на Іллінецькому кратері», «Козацький стан»; «Енергоефективне освітлення у Іллінецькій громаді»; «Спортивний інвентар – у школи Іллінецької міської ОТГ»; «Розвиток велосипедного туризму у Іллінецькій ОТГ». Інформувала з даного питання Тетяна Герман – начальник відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку міської ради.
В цілому депутати розглянули 44 питання, з них 24 земельні питання.

Leave a reply