Зустріч міського голови з лідерами учнівського самоврядування

26 червня 2019 року, напередодні Дня молоді, відбулася зустріч міського голови Володимира Ящука з лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл міської об’єднаної територіальної громади. Така зустріч проводиться не вперше і вже стала гарною традицією.
Учні міських та сільських шкіл мали змогу поспілкуватися з міським головою, почути, чим живе громада, розповісти про своє бачення її розвитку. Старшокласники зазначили, що вони бачать зміни, які відбуваються в місті та населених пунктах громади: чисті освітлені вулиці та площі, гарні квітники, нові тротуари та відремонтовані дороги. З’явилося багато дитячих майданчиків, змінився зовнішній вигляд дитячих садочків, облаштовано сучасну бігову доріжку та відремонтовано спортивний зал Дитячо-юнацької спортивної школи. Навчальні заклади поповнилися сучасною технікою: мультимедійні центри, демонстраційні ТV-панелі, математичні кабінети. Приємно, що міська влада турбується про молодь. Переможців олімпіад, конкурсів, змагань нагороджують грамотами та грошовими преміями.
Володимир Миколайович наголосив, що усі позитивні зміни відбулись саме завдяки реформі децентралізації, ухваленню рішення про створення об’єднаної громади та наявності фінансового ресурсу, адже значна частина податків, що надходять до бюджету ОТГ, залишається на місці. Він розповів про досягнення Іллінецької ОТГ, про цікаві проекти та задуми, над якими працює міська рада, про плани на перспективу. Виступ міського голови супроводжувався яскравою фотопрезентацією.
«Сьогодні до складу Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади входить 9 старостинських округів та наше місто разом з селами Неменка й Борисівка. Проживають на її території понад 20 тисяч людей. Вся моя діяльність та діяльність тієї команди, яку я очолюю, спрямована на впровадження заходів із соціально-економічного розвитку населених пунктів об’єднаної громади, покращення їх інфраструктури, залучення інвестицій, зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, збереження навколишнього природного середовища та покращення екологічної ситуації, створення усіх умов для навчання, фізичного й духовного розвитку нашої молоді та багато іншого. Я дуже люблю свій край та пишаюсь тим, що є міським головою однієї з найкращих громад в Україні. Адже Іллінецька міська ОТГ (за різними рейтинговими показниками) посідає 8 місце серед 365 об’єднаних громад в нашій державі, 6 – серед 85 громад, де населення більше 15 тисяч жителів. Так, що ми не пасемо задніх. Про нас знають не лише у Вінницькій області, а й в Україні.
Безумовно, я цікавлюсь тим, чим живе наша молодь, знаю про ваші досягнення в навчанні, спорті, творчості, активну громадську діяльність. Мене дуже тішить той факт, що усі випускники наших шкіл, претенденти на золоті та срібні медалі, підтвердили свої знання на зовнішньому незалежному оцінюванні. Ви маєте розуміти, що ваші успіхи та досягнення – це теж частина нашого спільного успіху».
Далі розмова відбувалась у формі невимушеного діалогу. Лідери учнівського самоврядування мали можливість задати міському голові запитання, на які Володимир Миколайович надав вичерпні та змістовні відповіді. Цікавило молодь, чи буде продовжуватись реконструкція міського стадіону, чи з’явиться басейн в Іллінцях, чи є планах проведення капітального ремонту Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа-гімназія №2» та утеплення міської загальноосвітньої школи №3, спеціалісти яких професій сьогодні потрібні громади. Деякі запитання були гострі та відверті – від питання про захист безпритульних тварин, очищення річки, подальшої долі недобудованого приміщення на території Іллінецької центральної районної лікарні, яке стоїть пусткою вже багато років, до питань про ремонт доріг та налагодження автобусного сполучення між містом та селами.
Наприкінці зустрічі міський голова наголосив на тому, що міська рада й надалі співпрацюватиме з органами учнівського самоврядування та надаватиме всіляку підтримку щодо їх діяльності, а також готова підтримати ініціативи молоді.
«Я готовий зустрічатись частіше, оскільки для мене важлива ваша думка, ваше свіже сучасне бачення , бо саме ви, діти й молодь, майбутнє нашої громади та України», – зауважив міський голова. Володимир Миколайович побажав усім учасникам зустрічі міцного здоров’я, миру, успіхів та гарного літнього відпочинку.

Leave a reply