Зустрічайтеся, родичайтеся, не цурайтеся!!!

18 січня у КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» було проведено для дітей та працівників велику сучасну театралізовану виставу «Різдвяні дива», яка стала підсумком цілого циклу новорічно – різдвяних свят, проведених у січні. Автор та режисер вистави – музичний керівник Альона Буховська.

Зміст дійства – частинка життя сучасних дідуся та бабусі (ролі виконували Наталя Шумник та Олена Пелипенко), які готуються до Святої Вечері, Водохреща, зустрічають щедрівників,  сумують за своїми дітьми, онуками та чекають їх у гості.

Головна мета вистави – нагадати дорослим та дітям, що найбільша цінність – це родина, найтепліше – це обійми та слова любові рідних, а найдорожче – усмішки дітей та батьків.

Багато чудес відбувалось у виставі: машина часу, яка викликала на допомогу звірят, чарівних героїв та фіксиків для допомоги бабусі і дідусеві у підготовці до вечері, прибиранні у хаті та різні маленькі дива, які створювали святковий та піднесений настрій усім глядачам. Українські народні традиції та звичаї, розіграні у виставі, нагадують іще раз усім про те, що сучасне життя неможливо уявити без рідних українських свят, які міцно вросли у наше сьогодення.

Зустрічайтеся, родичайтеся, не цурайтеся!!!

Leave a reply