[:ua]Звернення Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди 75-ї річниці визволення Іллінеччини від нацистських загарбників[:]

[:ua]

Шановні іллінчани! Дорогі ветерани!

Драматичні події Другої світової війни назавжди в нашій пам’яті, на сторінках історії нашої держави, у літописах майже кожної родини.

У ті буремні роки на фронті й у тилу народжувалися справжні приклади патріотизму, шляхетності, самопожертви, загартовувався той самий народний характер, що й сьогодні допомагає нашим воїнам  мужньо боротися з ворогом – боротися, незважаючи на гіркоту втрат, боротися й перемагати.

Цього року Іллінеччина відзначає 75 років від дня визволення нашого краю від нацистських загарбників. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність нащадків за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні в історії людства.

Ми ми низько вклоняємося та складаємо глибоку шану усім солдатам та офіцерам, партизанам та підпільникам, котрі визволили населені пункти Іллінеччини від фашистської чуми, згадуємо  земляків, чиє життя забрала війна, уславлюємо наших сивочолих ветеранів, дякуємо тим краянам, хто  відродив рідну землю з післявоєнного попелища.

Зі святом, дорогі земляки! Нехай цей день додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я України та  миру!

[:]

Leave a reply