Звернення Іллінецького міського голови Володимира Ящука

Дорогі жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні перед нами стоїть надзвичайно важливе завдання – недопустити поширення коронавірусної інфекції на території нашого міста, громади, району. Ми з вами повинні об’єднатися у спільному прагненні убезпечити себе, наших рідних та близьких від загрози, яку несе вірус COVID-19.
Рішенням уряду до 24 квітня 2020 року запроваджено режим надзвичайної ситуації на всій території України та посилено карантинні заходи. Закликаю вас дотримуватись усіх обмежень, полишати домівки лише у разі крайньої необхідності, при перших ознаках захворювання обов’язково телефонувати сімейному лікарю. Адже саме від відповідальності та свідомості кожного жителя громади залежитиме як розвиватиметься ситуація у подальшому.
Прошу керівників підприємств, організацій, установ усіх форм власності, підприємців відповідально поставитись до ситуації. Перегляньте графіки роботи працівників, у яких є діти дошкільного та молодшого шкільного віку, по можливості надайте відпустки, організуйте дистанційні форми роботи для підлеглих, забезпечте санітарну обробку приміщень.
Вкотре наголошую батькам, що у період карантину діти повинні бути вдома, а не гуляти та гратись на вулиці. Управлінням освіти міської ради вже відпрацьовано технічні можливості організації дистанційного навчання учнів — допомагайте дітям у навчанні, спілкуйтесь, грайте усією родиною у пізнавальні ігри.
У повній ізоляції мають перебувати люди похилого віку та люди з хронічними захворюваннями, оскільки вони знаходяться у зоні найбільшого ризику. Тому звертаюсь до людей молодшого покоління – подбайте про своїх рідних, забезпечте їх необхідними продуктами та засобами, аби вони не виходили з домівок без нагальної потреби.
Разом з тим прошу наших краян потурбуватись й про одиноких стареньких та людей з інвалідністю, які живуть поряд, допомогти, якщо виникне така необхідність, чи повідомити про них органи влади.
Звертаюсь до іллінчан, які повернулись із-за кордону, з проханням дотримуватись режиму повної самоізоляції не менше 14 днів з дня повернення, навіть при доброму самопочутті, утриматись від контактів зі своїм рідними, залишатись вдома. Адже як бачимо із повідомлень Міністерства охорони здоров’я та репортажів у засобах масової інформаії, саме бездумне та злочинне нехтування цією засторогою й стало причиною поширення коронавірусної інфекції у нашій державі.
Дякую всім іллінчанам, хто вже дотримується карантиних заходів. Міська рада щоденно моніторить ситуацію та робить усе можливе, щоб надати необхідну підтримку закладам охорони здоров’я, організаціям, які забезпечують життєдіяльність нашого міста та сіл.
Прошу громаду допомогти органам місцевого самоврядування, виконавчої влади, медичним працівникам у цій боротьбі, бо лише так зможемо протистояти пандемії COVID-19.
Будьте здорові! Бережіть себе та своїх рідних!

Leave a reply