Звернення Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня пам'яті захисників України

Дорогі захисники України, родини загиблих воїнів! Шановні жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!

Сьогодні Україна схиляє голову перед пам’яттю своїх Героїв. Уже другий рік поспіль, як національний календар поповнився ще однією пам’ятною датою – Днем пам’яті захисників України, який щорічно відзначають 29 серпня.
Вшанування пам’яті полеглих Героїв України у цей день обрано не випадково. Ця дата пов’язана з днем найбільших втрат української армії на Донбасі, коли регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці з Іловайського котла.
Саме там, у полях соняхів, під пекучим сонцем, з Україною в серці, билися до останнього, гинули наші воїни, але перемагали ворога своєю стійкістю і непохитністю, навіть коли потрапляли в полон.
Втратила своїх вірних синів й Іллінецька земля. Вони проявили найвищу жертовність та вписали свої імена в історію незалежної України. Олександр Багнюк, Володимир Шишко, Микола Жулинський, Олександр Яровий, Сергій Небожак – пам’ятаймо ці імена.
Не забуваймо про подвиги наших Героїв, шануймо пам’ять українських синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі. Низький уклін рідним і близьким загиблих Героїв.
Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!
Слава Україні!
 
 
Leave a reply