Звернення Іллінецького міського голови з нагоди Дня Гідності та Свободи

                                                                                       Шановні іллінчани!

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Це свято встановлено на честь початку доленосних для нашої держави подій Помаранчевої революції та Революції Гідності та  з метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України.

Труднощі та втрати останніх років зміцнили і згуртували нас довкола спільної мети – розбудови сучасної європейської України. Це нелегкий шлях, і ще багато чого треба нам зробити для досягнення високого рівня життя, економічного та культурного розвитку. А для цього потрібно, щоб чесність, порядність і відповідальність стали постійними рисами українського менталітету. Тоді ми по праву зможемо називати себе вільними та гідними людьми.

Сердечно бажаю всім здоров’я, щастя, добробуту, сімейної злагоди й любові. Нехай в Україну прийде мир і стабільність, хай ніколи не згасає в наших серцях пам’ять про героїв, які віддали життя за свободу та незалежність рідної землі.

 

Leave a reply