Звернення Іллінецького міського голови з нагоди 74-ї річниці визволення Іллінеччини від нацистських загарбників

Дорогі ветерани Другої світової війни,  солдатські вдови, діти війни!

                         Шановні жителі  Іллінецького району!

74 роки тому, в березневі дні 1944 року, населені пункти нашого району було звільнено від нацистських  окупантів, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, матерів, бабусь і прабабусь не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.

У цей знаменний для жителів Іллінеччини день ми низько вклоняємося усім, хто доклав неймовірних зусиль у боротьбі за волю України, шануємо їхній подвиг, схиляємо голови в жалобі за мільйонами загиблих у тій кривавій війні. Український народ вистояв і переміг ворога у роки Другої світової війни. Ми зможемо подолати ворога і сьогодні. Адже нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави Воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Бажаю захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров’я, добробуту, тепла й затишку, мирного неба над Україною!

 

Leave a reply