Звернення Іллінецького міського голови у зв'язку з 32-ю річницею трагедії на Чорнобильській АЕС

Шановна іллінецька громадо!

Минуло 32 роки відтоді, як сталася жахлива техногенна катастрофа, яка залишила на тілі України незагоєну рану. У серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій і ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв – ліквідаторів.

Чорнобиль торкнувся практично кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких і зовсім невідомих людей, тих, хто ліквідовував наслідки аварії. Вона породила велику кількість проблем, яких вистачить на багато поколінь, які з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають.

Сьогодні у нашій громаді проживають 45 учасників ліквідації наслідків аварії, 43 постраждалих від Чорнобильської катастрофи, з них — 16 дітей. Всі вони потребують особливої уваги і шани.

Низький уклін перед неоціненним подвигом ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів.

Шановні учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, мирного неба, щастя, добра і щирої поваги від людей.

Низько схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя, виконавши обов’язок перед рідною землею і народом України. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати кожну хвилину життя.

 

 

Leave a reply