Звернення Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня Гідгості та Свободи

Шановна Іллінецька громадо! 

21 листопада у нашій державі відзначається  День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого  народу.

Україна зробила свій вибір – європейський, демократичний. Шлях побудови вільної та незалежної Української держави, де основною цінністю – є людина, її гідність та права. Це нелегкий шлях  і  попереду у нас ще багато складних завдань. Найголовніше – відстояти територіальну цілісність та незалежність рідної землі, зберегти її економічний потенціал та  забезпечити впровадження суспільних  змін. Ми маємо працювати, кожний у своїй сфері діяльності, задля того, щоб ці зміни відбулись, розбудовувати нову європейську державу, починаючи з тих сіл і міст, у яких живемо й працюємо! Адже від кожного з нас залежить,  яку державу ми залишимо у спадок нашим  дітям й онукам.

Щиро бажаю всім мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Leave a reply