Звернення Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди 77-ї річниці визволення Іллінеччини від нацистських загарбників

Звернення Іллінецького міського голови Володимира Ящука з нагоди 77-ї річниці визволення Іллінеччини від нацистських загарбників

.Дорогі ветерани Другої світової війни, діти війни!

                                    Шановні жителі  Іллінецької міської територіальної громади!

77 років тому, в березні 1944 року, місто Іллінці та  населені пункти нашої громади  було звільнено від нацистських  окупантів, але й сьогодні ми з великою шаною згадуємо подвиг захисників і визволителів рідного краю.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, матерів, бабусь і прабабусь не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.

У цей знаменний для жителів Іллінеччини день ми низько вклоняємося усім, хто доклав неймовірних зусиль у боротьбі за визволення населених пунктів нашого краю, шануємо їхній подвиг, схиляємо голови в жалобі за мільйонами загиблих у тій кривавій війні. Український народ вистояв і переміг ворога у роки Другої світової війни. Ми зможемо подолати ворога й сьогодні. Адже нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Бажаю захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям громади здоров’я, добробуту, тепла й затишку, мирного неба над Україною!

Leave a reply