Звернення міського голови до Дня людей з обмеженими можливостями

3 грудня – день, який нагадує всім  нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Вони не вимагають чогось особливого, лише надзвичайно простих речей – бути повноправними членами суспільства, мати можливість для розвитку та самореалізації, доступ до гідної освіти та працевлаштування, мріяти, подорожувати, спілкуватись, жити повноцінним життям.

Приємно, що у нашій громаді багато небайдужих жителів, які допомагають людям з обмеженими функціональними можливостями. Міська влада теж не стоїть осторонь  та  працює над створенням умов, які дадуть змогу цій категорії громадян відчувати себе рівними серед рівних, намагається зробити все, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

У цей день хочу побажати людям з особливими потребами міцності духу, оптимізму, витримки, здоров’я, миру, віри та щастя а всім нам – душевної щедрості та милосердя, які втілилися б у добрі справи.

Leave a reply