Звернення міського голови Володимира Ящука до Дня пам'яті жертв Голодоморів

Звернення міського голови Володимира Ящука до Дня пам'яті жертв Голодоморів
Шановні жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!
 
У ці дні Україна схиляє голову перед пам’яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодоморів 1921-1923, 1932 – 1933, 1946-1947 років. Вони завинили лише в тому, що були українцями, хотіли жити й господарювати на своїй землі. Тому й потрапили до безжальних жорен тоталітаризму.
Ми не маємо права забути про ту жахливу трагедію. Адже це найтрагічніша сторінка в історії нашого народу. На найродючішій у світі землі гинули цілі родини, вимирали села, люди божеволіли від голоду.
Пам’ятати – це те, що ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, онуків, які повинні знати про ті страшні часи, щоб подібне ніколи не повторилося.
Нехай ця пам’ять згуртує нас, дасть нам силу, волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави.
Бажаю, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб мир і злагода панували на нашій землі, а Україна була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту.
О 16 годині запаліть Cвічку пам’яті … Згадайте своїх рідних, хто загинув у ті роки …. Вшануйте пам’ять мільйонів співвітчизників, чиє життя забрав страшний голод…
Leave a reply