Звернення міського голови Володимира Ящука з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні земляки!

У цей день 29 років тому командуючий 40-ю армією  обмеженого контингенту радянських військ в Афганістані генерал – лейтенант Борис Громов перетнув міст через річку Амудар’ю зі словами: «За мною не залишилося жодного радянського солдата». І хоча ще кілька тисяч радянських прикордонників і бійців спецназу перебували в Афганістані ще до квітня, але саме 15 лютого ми висловлюємо глибоку вдячність усім, хто чесно і мужньо виконував  військову присягу в «гарячих точках» планети. Ми схиляємось у скорботі за тими хто не повернувся з далеких країв додому, за тими, хто відійшов у вічність вже на рідній землі.

Вічна пам’ять про них буде жити в наших серцях. Низький уклін рідним, у яких війна відібрала близьких їм людей.

Сьогодні, на жаль, «гарячою точкою» стала наша країна. Ми захищаємо інтереси своєї держави, її територіальну цілісність, демонструючи всьому світові нескореність агресору, приклади мужності і вірності громадянському обов’язку.

Шановні воїни – афганці! Майже через  три десятиліття після закінчення тієї неправедної війни, ви пам’ятаєте загиблих товаришів, не залишаєте без своєї уваги їхні сім’ї.

Спасибі за вашу роботу, відданість справі та активну життєву  позицію.

Нині нас усіх об’єднує одне спільне бажання – щоб на нашій землі запанував мир. Щоб не проливалася кров, аби дружини, матері і батьки  не оплакували загиблих чоловіків і синів, щоб діти не залишалися сиротами.

Від щирого серця бажаю вам реалізації всіх мрій і задумів, довгого та щасливого життєвого шляху, міцного здоров’я, доброї долі для Вас, ваших родин і України.

Честь вам і слава!

З повагою – Володимир ЯЩУК, Іллінецький міський голова.

Leave a reply