Звернення міського голови Володимира Ящука у зв'язку з Днем пам'яті Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на  Чорнобильській  АЕС! Шановні іллінчани!

У ніч на 26 квітня 1986 року сталася найжахливіша аварія за всю історію ядерної енергетики. На четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції прогримів потужний вибух.

Завдяки  героїчним зусиллям та самовідданій  мужній  праці  сотень тисяч простих людей, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, вдалось приборкати вогнище радіації. Вони виконали свій громадянський обов’язок і захистили людство від згубного впливу ядерної катастрофи. Серед цих  Героїв були і жителі нашої громади, люди різних  професій, котрі, ризикуючи своїм життям і здоров’ям зупинили невидимого  ворога. 

Велика щира вдячність вам, шановні ліквідатори аварії, за справжній подвиг, за мужність, патріотизм, стійкість та самовідданість. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю земляків, ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, котрі відійшли у вічність від хвороб, спричинених смертоносним атомом, співчуваємо потерпілим, які постраждали внаслідок цієї катастрофи. Світла пам’ять усім, кого немає з нами.

Нехай у кожному домі, у кожному серці буде мир. Я бажаю учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, потерпілим від цієї трагедії,  їхнім  родинам,  здоров’я,  міцності духу, оптимізму, сімейного затишку, шани і поваги від людей та довгих і щасливих років життя!

Leave a reply