Звернення міського голови Володимира Ящука

Звернення міського голови Володимира Ящука
Шановні жителі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади!
 
    Центральною виборчою комісією України сьогодні оприлюднено офіційні результати виборів Іллінецького міського голови. За підсумками голосування я знову матиму честь очолювати Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду.
    Щиро вдячний усім, хто 25 жовтня прийшов на виборчу дільницю і віддав свій голос заради майбутнього нашого краю. З повагою ставлюсь до вибору кожного з вас, ціную вашу думку та готовий співпрацювати з представниками усіх політичних сил, яких ви, шановні виборці, обрали депутатами міської ради. Адже у нас спільна мета – успішна та заможна громада, квітучі місто та села, добробут іллінчан.
   Велика подяка тим людям, хто висловив на цих виборах довіру мені, як міському голові. Хто підтримав команду, яку я очолюю, повірив у наш досвід, професіоналізм, бажання та сили продовжити розпочату справу. Вважаю це високою оцінкою нашої роботи протягом п’яти попередніх років, підтвердженням правильності обраного шляху та водночас величезною відповідальністю.
   Я високо ціную вашу довіру, дорогі земляки. А тому робитиму все, що в моїх силах, щоб виправдати її конкретними справами. Ми й надалі будемо працювати на благо об’єднаної громади, докладемо зусиль, щоб зміни на краще відчув кожний її житель, щоб ви пишались, що живете в Іллінецькій міській ОТГ.
    Бажаю усім міцного здоров’я, добра, благополуччя, а рідній Іллінеччині та Україні – миру, злагоди й розквіту.
 
Leave a reply