Звернення міського голови Володимира Ящука у зв'язку з Днем скорботи й вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Шановні іллінчани! Дорогі наші ветерани!

22 червня – день національної скорботи, бо ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту – Другої світової війни.

Ця війна завдала нашому народові страшних та непоправних втрат – забрала життя мільйонів українців, частково або повністю  стерла з карти світу сотні українських міст і сіл, принесла горе й сльози чи не в кожну українську родину.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, від дідів до онуків, з покоління у покоління. Переконаний, що ні ми, ні наші діти,  ніколи не забудемо про втрати Українського народу, який  зробив неоціненний внесок у розгром нацизму.

Вічна пам’ять мільйонам невинних жертв, які забрала ця страшна війна. Вічна шана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для  прийдешніх поколінь. Будьмо сильними духом, як вони! Адже сьогодні  Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які вже у ХХІ  столітті захищають рідну землю. Тож воїни Другої світової війни є для них прикладом мужності, безмежного патріотизму та відданості своїй Батьківщині.

Миру, єдності, злагоди, сили та стійкості усім нам!

Leave a reply