Звернення міського голови Володимира Ящука до жителів громади

Звернення міського голови Володимира Ящука до жителів громади
Шановні іллінчани!
 
Іллінеччина, як і вся Україна, продовжує жити в умовах воєнного стану. Але загалом ситуація у нас спокійна та контрольована. Робимо все для того, щоб забезпечити стабільність і правопорядок на території громади.
Комунальні служби у штатному режимі забезпечують життєдіяльність міста та сіл. Функціонують заклади охорони здоров’я, є необхідний запас ліків для надання невідкладної медичної допомоги. Працюють продуктові та промислові магазини, аптеки, заправки, установи бюджетної сфери. Прошу підприємців не зловживати підняттям цін на продукти, ліки, паливо, адже на час воєнного стану ціни регулюються державою.
Сьогодні дуже важливо поступово повертатись до звичного ритму життя. Повертатись до роботи, безумовно дотримуючись правил безпеки у воєнний час, сплачувати податки, не допускати заборгованості із заробітної плати, вчасно розраховуватись за комунальні послуги.
Поки Армія боронить Україну, наше основне завдання – забезпечувати надійний тил. Кожний на своєму місці маємо працювати на економіку Української держави. Це наш внесок у Перемогу.
З понеділка в школах громади відновлено дистанційне навчання.
Спільно з керівниками сільгоспформувань дбаємо про проведення посівної кампанії, щоб Іллінеччина була з хлібом.
Допомагаємо людям, які змушені були залишити свої домівки через війну, надаємо безкоштовне проживання у закладах соціальної сфери, харчування, медичні послуги, забезпечуємо речами першої необхідності. Злагоджено працюємо з волонтерами.
Від усіх іллінчан я дякую землякам, справжнім патріотам України, які зі зброєю у руках захищають рідну землю, і тим, хто сьогодні оберігає мир та спокій на території Іллінецької громади.
Низько схиляю голову перед родинами загиблих воїнів. Вічна і світла пам’ять нашим хлопцям, нашим Героям. Ми зробимо все, щоб про їхній подвиг пам’ятали сучасні та прийдешні покоління.
Ворог хотів знищити Українську державу, але він зробив нас ще сильнішими та дружнішими. З першого дня російської агресії жителі громади демонструють неабияку згуртованість та бажання допомогти Армії, переселенцям із регіонів, де тривають бомбардування та кровопролитні бої. Іллінеччину підтримують, вболівають за нас, земляки в усіх куточках світу. Ця допомога відчутна і суттєва.
У такий важкий для нашої країни час жителі громади – єдина згуртована команда, пишаюсь вами!
Бережіть себе і своїх близьких! Вірте в Україну та наші Збройні Сили! Разом ми переможемо!
Leave a reply