Звернення міського голови з нагоди 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, герої фронту і тилу!

 Шановні іллінчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди славетної дати в історії нашої держави – 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників!

У ці дні ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя та здоров’я зупинив фашистську навалу й здобув перемогу в Другій світовій війні. Висловлюємо глибоку повагу нашим ветеранам, які пройшли сувору школу війни. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі тих вогненних років, ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

На жаль, у нелегкий для країни час, зовнішній агресор знову провадить свої загарбницькі плани на Сході України. Демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та відданість своїй Батьківщини, нинішні захисники,  учасники антитерористичної операції, з гідністю продовжують героїчні традиції фронтовиків Другої світової війни, захищаючи східні кордони нашої держави, її цілісність та свободу.

Дорогі ветерани! Ми, ваші нащадки, безмежно вдячні вам за мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламну силу духу та непохитну віру в торжество добра.

Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку й тепла, довгих років життя. А всім іллінчанам сердечно зичу миру, добра, злагоди та добробуту!

 

Leave a reply