ЗВІТ депутата Вінницької районної ради 8 скликання Дмитрика Олега Вікторовича за 2021 рік

ЗВІТ депутата Вінницької районної ради 8 скликання Дмитрика Олега Вікторовича за 2021 рік

Дмитрик Олег Вікторович – депутат 8 скликання Вінницької районної ради від Вінницької обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Відповідно до положень Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую про свою депутатську діяльність за 2021 рік.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», “Про звернення громадян”, Регламентом Вінницької районної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Протягом року взяв участь у семи пленарних засіданнях сесій Вінницької районної ради VIII скликання. При ухваленні рішень на сесіях районної ради завжди враховую думку та інтереси своїх виборців. Підтримую і голосую  за проєкти рішень, які спрямовані на соціально-економічний, культурний розвиток територіальних громад та со­ціальний захист жителів Вінницького району.

Будучи членом постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, духовності, молоді та спорту, взяв участь у 8 засіданнях  комісії.

Депутатські прийоми веду за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна, 22. За звітний період мною було прийнято 125 громадян, розглянуто понад 40 звернень, з яких більшість вирішено. Вони стосувалися благоустрою населених пунктів, ремонту доріг, роботи закладів освіти та охорони здоров’я, організації спортивних і культурних заходів, призначення соціальних допомог, працевлаштування, надання матеріальної допомоги тощо.

Завжди відкритий до людей, виступав і виступаю за прийняття виважених рішень на користь територіальних громад Вінницького району та вирішення питань, з якими звертаються виборці мого округу, інтереси яких я представляю.

Leave a reply