Зимові клопоти у «Проліску»

Цього року природа приготувала нам справжню зиму із усіма її дарунками. Діти мають можливість побачити усі зимові явища природи, характерні для нашої місцевості, спільно із дорослими проводити зимові досліди в природі. Щоденно прогулянки дітей  КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» перетворюються на справжні зимові розваги, забави і баталії. Діти ліплять сніговиків, будують різні снігові споруди, катаються на санях, грають у сніжки.

Але крім розваг зима приносить і багато справ: потрібно розчищати дороги, стежки, зчищати лід. Діти спостерігають, як працюють працівники комунального підприємства «Добробут», знайомляться із їх спецтехнікою та працівниками.

В дошкільному закладі найбільше зимових клопотів через сніг і лід перепадає двірнику Віктору Лисенку. Діти усіх вікових груп не тільки спостерігають за працею Віктора Михайловича, але й допомагають йому. Адже спільні трудові справи взимку – це така розвага для дітей! А як весело допомагати чистити килими на снігу!

Не забувають працівники та вихованці «Проліска» і про пернатих друзів та білочок. Годівнички постійно поповнюються кормом для птахів та горішками, якими запаслись іще із осені.

Leave a reply