Зимові розважанки Зимоньки – панянки у «Малятку»

Зимовою порою настає пора розваг та веселих сюрпризів для дітей і дорослих. У Іллінецькому дитячому садочку №4 «Малятко» проводилися веселі ігри та забави, які допомагають вихованцям відчути радощі дитинства. Запропоноване дітям дозвілля знайомить малят із іграми, народними традиціями та звичаями. Це «Калита, Калита , ти як сонечко ясна». Маленьким вихованцям було дивно, чому калиту охороняє пан Калитинський, чому така дивна назва – Коцюбинський, чому її треба здобувати саме таким способом? Усім так хочеться вкусити шматочок сонячного щастя! Відбулася незвичайна «Піжамна вечірка» , під час якої до малят прийшов сам Миколай, захисник дітей і подарував їм ігри та сюрпризи. Веселі подушечки – думочки , що вилітали із дитячих рук, приймали участь в забаві, додавали дітям веселощів і сміху. Свято завершилося веселим квестом – пошуком подаруночків, захованих у приміщенні дитсадка.

З неочікуваними сюрпризами промайнули новорічні свята – із веселими хороводами, іграми, подарунками Дідуся Мороза. І ось на порозі Різдво. «Калейдоскоп різдвяних свят» – ось що для малят приготувала зимонька… Різдвяні колядки, щедрівки. «Дозвольте защедрувати! – Дозволяємо!»– лунало від хати і до хати, та й прикотилося луною в дитсадок. Дзвеніли дитячі голоси, витанцьовувала Меланка із своєю Козою та дзвінко лунало – «На щастя, на здоров’я, на Новий рік…»

Засіяне з любов’ю почуття приналежності до української культури та пам’ятка в доросле життя про чарівний край дитинства супроводжуватиме малят теплими споминами про дитячий садочок.

Leave a reply