Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

2021 рік

02. Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Іллінецької міської територіальної громади».
01. Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на території Іллінецької міської територіальної громади.

2020 рік

02. Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
01. Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».

2019 рік

05. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування об’єктами оренди, що перебувають у комунальній власності Іллінецької міської ОТГ та пропорції її розподілу між місцевим бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем».
04. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення туристичного збору на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
03. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
02. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення податку на майно на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
01. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

2018 рік

02. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта –  рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
01. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта –  рішення Іллінецької міської ради «Про заборону торгівлі алкогольними напоями на території Іллінецької міської ОТГ».